Etiketler: resim baskılı balon

Fotoğraf Baskılı Balon

Fotoğraf Baskılı Balon
Resim Baskılı BalonBirbirinden eşsiz güzel ve eğlenceli balonlar ile harika bir ortam yaratabilirsiniz. Fotoğraf baskılı balon ile tüm özel günleriniz de sevdiklerinizi mutlu edebilir ve fotoğraflar çekilerek geçmişten bir hatıra bırakabilirsiniz. Üstelik tüm fotoğraf baskılı balonlar çok uygun fiyata sunulmaktadır. Tamamen firmamıza ait profesyonel baskı makinelerimiz ile hızlı ve kaliteli baskı işlemleri gerçekleşmektedir.

Üstelik fotoğraf baskılı balon diğer reklam ve tanıtım amaçlı kullanacağınız ürünlerden çok daha az maliyetlidir. İstediğiniz renkte ve boyutta balonların üzerine basılacak olan fotoğraflar ile özel gün ve davetlerinizde misafirlerinize dağıtabilir veya dekor amaçlı kullanabilirsiniz.

En uygun maliyetli reklam ve tanıtım ürünü

Sadece bireysel değil, birçok kurumsal marka açılış ve özel davetlerde baskılı balon tercih ettiğini biliyor muydunuz? Eğer sizde işletmeniz için müşterilerinize slogan veya fotoğraf baskıları ile tanıtımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Özel Baskılı Balon Yaptırma

Özel Baskılı Balon Yaptırma

Baskılı balon avantajlarından bir örnek

Fotoğraf veya logo baskılı balonları müşterileriniz veya ziyaretçilerinize hediye olarak verdiğinizde gün içerisinde o balonlar ile farklı yerlerde bulunan müşterilerinizin elindeki bu balonlar farklı kişiler tarafından gözükmekte ve marka bilinirliğiniz dolaylı yoldan artmaktadır. Bu yüzden baskılı balonlar sadece mekanı süslemek ve ziyaretçilerinizi mutlu etmek için değil, aynı zamanda hedef kitlenize farklı strateji ile ulaşmanızı da sağlamaktadır. Bu balonların insanlar tarafından dikkat çekildiğini de unutmayın. Bu yüzden en uygun maliyetli tanıtım ve reklam ürünü diyebiliriz.

ucuzbaskilibalon.org olarak, tamamen müşteri odaklı çalışmalarımız ile birçok organizasyonda yer almış olmamızdan mutluluk duyuyoruz. Hemen bizimle iletişime geçerek baskılı balon fiyatları ve siparişi konusunda merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca internet sitemizi ziyaret ederek örnek baskılı balonları görebilir ve sipariş verebilirsiniz.  Üstelik sevdiğiniz birçok kişiye, özel gününde baskılı balonlar gönderebilir ve mutlu edebilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı Balon

Resim Baskılı Balon

Fotoğraf Baskılı Balon Nasıl Yapılır?

Yapılan Çalışmalarda orjinalliğin bozulmamasına önem verilmekte olup, göndermiş olduğunuz görsel çalışmasında arka plan eğer çok tram olacaksa  tutulmaktadır. Tram Mantığıyla yapılan fotoğraf baskılı balonlar baskı kalitesi de ona göre ayarlanılmaktadır. Arka Planı koyu olmayan, diğer ögelerle  mesafesi olan veya flu olan çalışmalar genellikle kesilmektedir. Bir den fazla fotoğraf gönderilmesi durumunda en uygun olan görsel seçilip onun üzerinden grafik- çalışma yapılmaktadır..

Bize bir den fazla görsel iletmeniz durumunda; Balona Baskı en uygun olan görsel üzerinden çalışma sağlanılıp size en kısa süre içerisinde iletilmektedir. İletilen görsellerde piksel,genişlik ve çözünürlük esasları dikkate alınmaktadır. Balon üzerine yaptıracağınız görsellerin genellikle siyah veya lacivert olarak yapılması firmamızın öneride bulunduğu baskı rengidir. Baskı renginiz tek renk olacağı için balonları karışık renklerde de temin edebilirsiniz; Balona baskı renginiz siyah olduğu varsayalım tüm pastel renkler ile uyumluluk sağlayabilir. Bu konuda Sipariş esnasında firmamıza bunu bildirmeniz gerekmektedir.

Balona resim yaptırmak isteyen müşterilerimizin en çok sormuş oldukları sorulardan bir tanesi de; Resimli Balon üzerine Yazı yazabilir miyiz? 

Evet, Balon üzerine resim bastırırken yanına metin,yazı veya sevgi cümleleri ekleyebilirsiniz fakat şunu unutmamak gerekiyor 12″ Balonlarına baskı uygulamasındaki kalıpların ebatları sabit olup her yazınızın balon üzerinde bir alan kaplayacağını ve bununda genel boyutu etkileyeceğini unutmamalısınız.

Firmalar veya Ticari olarak Baskı Uygulamaları minimum 1.000 Adettir. Kişiye Özel Baskılı Balon grubunda ise 1.000 Adet’ten az talepler de değerlendirilmekte olup; 100 Adet, 500 Adet Balona Baskı Uygulaması yapılmaktadır.