Etiketler: istanbul baskılı balon

İstanbul Baskılı Balon Fiyatları

STM- Baskılı Balon İstanbul

 

 

Baskılı Balonlar reklam ve promosyon alanında en sıklıkla kullanılan ekipmanlardır. Balona Baskı yaptırmak istiyorsanız eğer öncelikle logo baskılı balon seçeneklerinden faydalanmanız gerekmektedir, bunun için logonuzu iletişim sayfamızdan bize ulaştırıp sonrasında ise bizden görsel beklemeniz istenilmektedir.

Firmanızın logosunu balona yaptırmak istiyorsanız eğer; Öncelikle maliyetleri baskı renginiz oluşturduğunu ve buna göre maliyetler ile karşılaşacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

 

Türkiye’nin her yerin anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile hızlı bir şekilde balon ve baskılı balon gönderimi sağlamaktayız. İstanbul’da bulunan fabrikamızda 7/24 çalışma prensibi dolayısıyla, fabrikamızdan ürünlerinizi kendiniz teslim alabilir ve bu teslimat süresini böylelikle kısaltmış olabilirsiniz.

İstanbul Baskılı Balon fiyatları ile ilgili bilgi almak ve sipariş sağlamak isteyen müşterilerimizin iletişim sayfamızdan bize ulaşmaları ve görsel çalışması talep etmeleri gerekmektedir.

Baskılı Balon Üretimi

Baskılı Balon Üretimi Nasıl Yapılmaktadır?

Balona baskı üretiminde kullanılan baskı tekniği serigrafidir. Belirli boyutlardaki boğumlara sahip olan özel kumaşlar kullanılarak balona baskı uygulaması gerçekleştirilmektedir. Baskıya özel olarak üretilen balonlar sayesinde özel balon baskı boyaları ile şişirilmiş olan balonların üzerine baskı uygulaması gerçekleştirilmektedir.

Hatalı Olan Baskılı Balonlar Ne Yapılıyor?

Balon baskısı yapılırken hatalı olan veya patlak olan balonlar file kutularına ayrılıp onun yerine düzgün balonlara baskı uygulaması yapılmaktadır. Patlak olan veya Patlamaya eğimli olan balonlar baskı sürecinde ayrılır ve dolasıyla paketlenirken gönderilen balonların içinde patlak balon çıkması çok düşük bir ihtimal olmaktadır.

Balona Baskı Nasıl Yapılıyor?

Baskı alanının aktif olarak kullanılması ve kaliteli baskılı balon ürünlerinin sunulması için balonlara olabildiğinde geniş olarak baskılar yapılmaktadır. Bu yüzden baskı yapılacak olan çalışmaya göre balon şişirilme ve baskılardaki yapılan teknikler değişiklik gösterebilmektedir.

Baskılı Balon Kalıp Ölçüleri Nedir?

12″ baskılı balonlar için 19*19, 20*20 ve 21*21 cm’lik oval-yuvarlak bir baskı alanı oluşturulmaktadır. Balon için özel olarak üretilmekte olan balon baskı boyaları ile baskı yapılmakla birlikte; baskısı yapılan balonlarda boya çatlaklığı ve boyanın dökülmesi en minimuma indirilmektedir.

Baskılı Balon Üretimi Saatte Kaç Adet?

Kaliteli baskılı balon hizmeti sağlamayı hedefleyen firmamız,Baskıya giren balonların hatalarını veya patlayan balonların ayrılması gibi nedenlerden gerçek sayıları nitelendirememekteyiz. Baskılı Balon Makine Parkurumuzda sürekli baskı süreci olmakla birlikte günlük balona baskı hacmi değişmektedir.