Baskılı Balon İstanbul

Baskılı Balon İstanbul

Baskılı Balon

İstanbul merkezli olan firmamız, Pendik ve Sultanbeyli’nde bulunan 2 farklı üretim parkuru ile hizmet sağlamaktadır. Baskılı Balon İstanbul için müşterilerimiz kargo süreçlerini beklemeden; Mesai bitimine kadar fabrikamızdan ürünleriniz teslim alabilirler. Türkiye’nin her yerine anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderim sağlamakta olduğumuz hatırlatmak isteriz. Firmamızda ki tüm kargolar anlaşma doğrultusunda en uygun (ucuz) Teklif veren kargo firmasına teslim edilmektedir.

Logo Baskılı Balon

 

İstanbul dışı kargo gönderilerimizde anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile en minimum bütçe ile sizlere ulaştırılmaktadır. Fabrikamızda bulunan yoğunluğa göre ürünleriniz 1 Gün, 3 İş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargoya teslim edilmektedir. Bazı durumlarda Hızlı Baskılı Balon Çalışmaları sağlayıp gün içerisinde verdiğiniz siparişler bir sonraki gün kargolanmaktadır. Baskılı Balon çalışmalarında grafik onayı, muhasebe onayı alındıktan sonra ürünlerinizin kargoya teslim edileceği gün size bildirilmektedir.

 

İstanbul’a Balon üretimi ve imalatı gerçekleştiren firmamız yılların vermiş olduğu bilgi, beceri,tecrübe sayesinde kendi formülünü oluşturmakla birlikte sektör anlamında bir çok yenilik katmıştır. İstanbul’da ki bir firmanın baskı balon ihtiyacını en kısa sürede karşılamayı hedefleyen ve baskı süreçlerini hızla genişletmekte olan firmamız üretim hacminde yapmış olduğu yenilik ile Baskılı Balon İstanbul olarak bir dünya markası olmayı hedeflemekteyiz.

Balon ve Baskılı balon üretim merkezi İstanbul’da olan firmamız için 15 milyonluk nüfusa sahip İstanbul’un önemli bir pazara sahiptir ve reklam anlamında düşünülen balonlar maliyet ve promosyon çalışmalarında en uygun çalışma biçimidir.

Firmamızın merkezi İstanbul olmasına rağmen Türkiye’nin her yerine gönderimler sağlıyoruz ve bu sayede her yere hizmet sağlamış oluyoruz. Balon Üretim hattımızın seri çalışma prensibi, kısa sürede yüksek miktardaki dekorasyon balonları veya baskılı balon siparişlerinize cevap  verebilme kabiliyetine sahibiz. Türkiye’deki tüm reklam-promosyon çalışmalarına 1-3 iş günü içerisinde kargolama sürecini tamamlamak firmamızın kalitesi, baskı hacmi ve üretim hattımızdaki gücü ortaya çıkartmaktadır.